Audi A6 Klub Polska Strona Główna

PRZYPOMNIJ HASLO

Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat na forum a6, skorzystaj ze standardowej lub poniższej, dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

części aut serwis maglownica audi a6 felgi audi a6 milionczesci Tarcze, hamulce forum audi a6 forum a6
gekoczesci.pl
MAK LPG
Maglownica Audi
Sklep alufelgi
Części A6 C5
AZ Auto Serwis
Układ hamulcowy Sprawdzenie VIN
Harry Auto Care

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
[ ABC 2.6 150 KM] Szarpanie ogólnie cuda.... ZŁOM...
Autor Wiadomość
pilary1122 

Model: 100 C4
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.6 ABC 150KM
Napęd: FWD
Rok: 1992
Skrzynia: Manual
Kod silnika: ABC
Imię: Dominik
Wysłany: 2016-06-24, 21:42   [ ABC 2.6 150 KM] Szarpanie ogólnie cuda.... ZŁOM...

Cześć wszystkim....

Mam dziwny problem... Z setką już prawie dochodzę do ładu... Ale....

Jak dodaje gazu czuć szarpanie, odpuszczę szarpnie ale po sekundzie, brak hamowanie silnika. Tak samo między zmianą biegów, obroty spadną do max 1200obr, chyba że odepnę czujnik prędkości ze skrzyni to obroty spadną do 750obr

Przy prędkości 60Km/h około 1700obr, tak jakby przerywał zapłon (czyli szarpie, odpuszcza, szarpie, odpuszcza) (nie zależne czy czujnik prędkości jest podpięty czy nie)
Na postoju przytrzymam gaz na 1800 obr to zaczynają dziko spadać, rosnąc tak nieregularnie, ale jak dodam trochę więcej gazu jest ok.

Jak stanę na wzniesieniu puszczę wszystkie pedały na biegu jałowym obroty wzrastają do 1200, jak się zatrzymam obroty odpuszczą po 2 sekundach. Dziwną sprawą jest to że jak odłączę czujnik prędkości to jest prawie dobrze. Jak czujnik jest podpięty i się zatrzymam to prędkość na Klimatroniku wynosi 1Km/h, jak odłączę 0Km/h...

Dodam że czujnik prędkości zmieniałem i na obu to samo...

Proszę dajcie mi jakieś wskazówki bo już nie mam siły, już powoli mam ochotę wziąć siekiere i potłuc ten pier****** samochód.... Makabra, nawet już dziewczyna się robi zazdrosna że jej tyle czasu nie poświęcam... :D

Warsztat Audi 

forum

Model: A6 C5
Podwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 4.0 560KM
Napęd: Quattro
Rok: 2003
Skrzynia: Tiptronic
Imię: Sebastian
Odpowiedz do tematu